مجتمع های تجاری » مجتمع تجاری تفریحی آسمان

مجتمع تجاری تفریحی آسمان

  

 این مجتمع تجاری با بیش از ۷۰۰ واحد تجاری و دارای پارکینگ عمومی با زیر بنای ۴۹۲۱۳ متر مربع و با ظرفیت ۲۱۰۰ خودرو و ۱۳۰ جایگاه پارک موتور سیکلت در طبقات دوم تا یازدهم در نظر گرفته شده است . که بصورت یک کمربند رامپی به هم ارتباط پیدا می کنند . در این پارکینگ ها علاوه بر پارک وسایط نلیه ، ۶۶۱ متر مربع جهت پارک معلول ، ۵۰۷ متر مربع پارک موتور سیکلت ، ۲۲۹ متر مربع جک اتومبیل و ۳۰۸ متر مربع پارک خودروی نقص فنی در نظر گرفته شده است . براساس توافق انجام شده با شهرداری از سوی سرمایه گذار، پارکینگ عمومی طبقاتی احداث شده در این پروژه ، متعلق به شهرداری مشهد بوده و پس از پایان ساخت توسط سرمایه گذار به شهرداری واگذار خواهد گردید . با این اوصاف پارکینگ طبقاتی عمومی ۱۷ شهریور ، بزرگترین پارکینگ طبقاتی کشور محسوب می گردد

طبقات منهای یک ، همکف و اول پروژه دارای کاربری تجاری است . طبقه یازدهم این مجموعه نیز جهت احداث مرکز تفریحی و شهربازی در نظر گرفته شده است . جمع زیر بناهای تجاری و تفریحی مورد اشاره ۱۹۳۵۰ متر مربع می باشد . مجتمع آسمان دارای ۳ ورودی اصلی از خیابان های شهید شیرودی ، شهید صدر و میدان ۱۷ شهریور می باشد .
آدرس: میدان ۱۷ شهریور

دیدگاه ها (1)

  • گروه بین المللی بامیکا اندیشه ماندگار

    موضوع شهربازی، پارکها و مکانهای اوقات فراغت یکی از مباحث مهم در دنیای صنعتی امروز بوده و ایجاد و احداث این مراکز از اهداف کلان کشورها می باشد. این امر از یک سو جامعه را به سمت سلامت، شادی، کار و تلاش و دوری از ناهنجاریهای زندگی روزمره هدایت کرده و از طرفی دیگر بزرگترین کانون های جذب گردشگری را ایجاد می نماید. این صنعت امروز نه تنها یکی از جذابترین صنایع برای سرمایه گذاری بوده بلکه بسیاری از صنایع و خدمات را نیز با خود همراه نموده و یکی از فعالیت های ثروت ساز در دنیا گردیده است. ورود شرکت های متخصص و طراح در صنعت شهربازی و مبلمان پارکی ایران با بهره بردن از فن آوری روز و حرکت به سمت تولید و صادرات و با توجه به بازار وسیع ایران و کشورهای اطراف، زمینه های مناسبی را برای توسعه و گسترش این بازار فراهم می نماید.
    گروه بین المللی بامیکا اندیشه ماندگار افتخار دارد سومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت را با نگرشی متفاوت و نگاهی نو، برگزار نماید.
    ۴۴۲۳۹۰۷۷-۷۸

    پاسخ دادن

کلیه حقوق این سایت متعلق به وب سایت مشهدگردی می باشد

حرکت به بالا