اخبار مشهد » حمل عظیم ترین سازه فولادی در شهر رویایی پدیده توسط هلی کوپتر ( گزارش تصویری)

حمل عظیم ترین سازه فولادی در شهر رویایی پدیده توسط هلی کوپتر ( گزارش تصویری)

  

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، با نزدیک شدن به میلاد ثامن الحجج(ع)، برای نخستیـــن بار بزرگتـــرین ســازه نورگیر متعلق به پیست اسکی روی یخ مجموعه پدیده شاندیز در روز پنج شنبه مورخ ۹۲/۶/۱۴ به نیت امام هشتم در ساعت ۸ صبح، توسط هلی کوپترهای  « Aerial cranes» از شهرک صنعتی مشهد به محل پروژه شهر رویایی پدیده شاندیز حمل شد.

بنابراین گزارش، این سازه شامل ۲۴ قطعه هرم شکل در ابعاد ۶*۶ متر با وزن تقریبی ۱ تن می باشد و از کنار هم قرارگرفتن این ابعاد یک نورگیر ۳۰ متر در ۵۰ متر را تشکیل و عنوان بزرگترین سقف مجموعه را به خود اختصاص داده است. هدف از حمل و نقل هوایی سازه ، کاهش بار ترافیکی جاده مشهد- شاندیز می باشد.

پیست اسکی روی یخ اکولوژیک (مصنوعی) مرکز تعطیلات سرگرمی و خرید پدیده شاندیز باهدف برگزاری ورزشهای زمستانی شامل اسکیت کوتاه، اسکیت سرعتی، پاتیناژ، هاکی کرلینگ ( انداختن گوی روی یخ ) به عنوان یکی از جذابیتهای منحصر به فرد این مجموعه تفریحی در مساحت ۳۱۰۳ متر مربع در طبقه هم کف سوم، در حال احداث می باشد.

گفتنی است عملیات حمل و نقل  این سازه در ۱۲ مرحله  هوایی اجرا شده.
تصاویری از حمل نورگیر با هلی کوپتر

دیدگاه ها (4)

 • ali ghobadi

  یک روز خیلی عالی بود

  پاسخ دادن
 • حسین

  آره ما اون روز تو پارک طبیعت پردیس بودیم.و این هلیکوپترو میدیدم و با خودم میپرسیدم داره کجا میره چرا با تریلی نمیبره ؟خب وسط هفته خلوته.

  پاسخ دادن
 • طاقبستان کرمانشاه/بیستون کرمانشاه

  سلام دوستان با مجموعه تفریحی توریستی *باغ پرندگان کرمانشاه بزرگترین در خاورمیانه* بروزم خوشحال میشم بهم سر بزنی[گل][گل][گل]

  کرمانشـاه دارای چندین باغ گردشگری و بسیار زیبا می باشد که عبارتند از:
  ۱-باغ پرندگان کرمانشاه بزرگترین در خاورمیانه۲-باغ گلها کرمانشاه ۹۵درصد رشد فیزیکی داشته است و آبشار زاگرس باغ گلها کرمانشاه به طور رسمی به بهره برداری رسیده است۳-باغ راه غربی همون کمربندی غربی کرمانشاه(این باغ از جنوب کرمانشاه تا شمال کرمانشاه امتداد دارد و بزرگترین باغ راه خاورمیانه می باشد و باغ پرندگان کرمانشاه و باغ گلها کرمانشاه در میان باغ راه غربی کرمانشاه(کمربندی غربی) احداث شده اند)۴-باغ راه شرقی همون کمربندی شرقی:از شمال کرمانشاه تا جنوب کرمانشاه فضای سبز بسیار زیبا می باشد و به گفته ی مسئولین باغ راه های غربی وشرقی کرمانشاه بزرگترین باغ راه خاورمیانه می باشند.
  kermanshah29.blogfa.com

  پاسخ دادن
 • اصفهان سیتی - حسن

  سلام ایول
  خوب پیشرفت داشته به امید ایرانی آباد ♥
  http://www.isfahancity.blogfa.com

  پاسخ دادن

کلیه حقوق این سایت متعلق به وب سایت مشهدگردی می باشد

حرکت به بالا